Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:21

Dzień dobry. Ostatnio przeprowadziłem się do domku jednorodzinnego. Jak wiadomo sporo spraw jest jeszcze do zrobienia. Zostały siłowniki do bram oraz podobne historie. Rozmyślam też nad założeniem wideodomofonu do furtki. Nie wiem tylko czy ma to jeszcze sens w obecnych czasach a, także czy sprawdzi się to na posesji z budynkiem jednorodzinnym. Proszę o radę w tej kwestii specjalistów jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:49

Dzień dobry. Nie wiem skąd wzięła się myśl, że wideodomofon nie nadaje się do domu jednorodzinnego. Wręcz przeciwnie - jest to doskonałe rozwiązanie, które daje możliwość bez wyjścia z mieszkania na zweryfikowanie, kto do nas przyszedł. Garść najważniejszych danych wyszukasz w tym miejscu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest sporo rozwiązań, które umożliwiają dopasowanie systemu do twoich wymagań. Na rynku są wideodomofony bezprzewodowe, które dają możliwość zamontowania wideodomofonu w sytuacji, kiedy poprzedni wykonawcy zapomnieli poprowadzić kabli pod instalację. Są także domofony, które przekazują obraz doskonale po zmroku. Można wideodomofon zintegrować z systemem alarmowym i inną automatyką w budynku. Wszystko zależy jaki masz na to budżet.

podobne tematy:


Wróć do „Ciekawe i polecane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość