Strona 1 z 1

Niedrogi stomatolog w mieście Radom

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Witajcie, szukam rzetelnego stomatologa w mieście Radom. W wyszukiwarce pojawia się sporo gabinetów stomatologicznych. Lecz jak już sprawdzimy komentarze na forach to już tak dobrze to nie wygląda. Mam do zrobienia 2 implanty. Koszt niemały i chciałabym, aby było to wykonane należycie i w miarę za rozsądne pieniądze.

podobne tematy:

Niedrogi dentysta w Radomiu

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Witaj, sam miałem identyczny problem z implantami. Co ja się naszukałem w sieci stomatologów i opinii. W końcu wybór padł na tą stomatolog w Radomiu http://danuta-majewska.pl . Implant zrobiony wg mnie prawidłowo. Posiadam go już 2 lata i nie mam do niego żadnych zarzutów. Pokarm mi nie wchodzi pomiędzy zęby i implanta, więc jest należycie spasowany. Miałem u niej 3 wizyty i było po wszystkim. Cenowo jest zbliżona do pozostałych stomatologów w Radomiu. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:

Dobry dentysta w miejscowości Radom

: 16 maja 2016, 9:37
autor: podrygalapawel
Witaj. Nie znam tego gabinetu stomatologicznego. Ja mogę od siebie polecić gabinet w centrum. Jest to Rodent, gdzie jesteś s tanie dość tanio zrobić zęby. Posiadają oni też podpisaną umowę z NFZ, więc niektóry rzeczy możesz zrobić za darmo. Osobiście jestem zadowolony z tego gabinetu.

podobne tematy: