Co jest przyczyną, że moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest przyczyną, że moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Mam duży kłopot z moją stroną WWW. Od pewnego okresu systematycznie spada w wynikach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona istnieje nieprzerwanie od ponad 10 lat w Internecie. Oczywiście raz na parę lat jest rozbudowywana i uzupełniana o nowe treści. Jaki czas temu na frazę stomatolog Radom była w czołówce wyników. Teraz jest coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką wyników. Co mogę uczynić aby poprawić obecną sytuację. Nie będę ukrywał, że wraz z gorszymi pozycjami, malej również liczba pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Dlaczego moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:01

Cześć. Odpowiedź na twój problem jest bardzo prosta. Nie promujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była na górze wyników wyszukiwarki. Również posiadałeś do niej jakieś linki. Były one leciwe i dawały sporą moc stronie internetowej. Dlatego dobre pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich utraciłeś - dlatego te spadki. Konkurencja pozyskuje linki do swoich stron i poprze to pną się do góry. Ich działania skutkują, że ty spadasz w rezultatach wyszukiwań. Powinieneś jak najszybciej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po kilku miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz również próbować samodzielnie pozycjonować swoją domenę ze stroną, ale tu trzeba posiadać dużo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Obecnie można łatwo zaszkodzić swojej stronie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Ciekawe i polecane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość