Dziwne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Dziwne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Witam, mam pewien kłopot z pozycjonowaną przez mnie stroną internetową. Od jakiegoś czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona promowana na sporą liczbę haseł w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedno z haseł Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na pierwszej stronie wyników, a kolejnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony bez przerwy pozyskuje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Tak, więc nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla innych fraz nie mam tego rodzaju kłopotu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Niecodzienne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:06

Dzień dobry. Cieszę się, że podałeś adres domeny i kłopotliwą frazę. Będzie łatwiej coś doradzić. Po pierwsze tworzysz linki do strony, ale nie wiem czy zauważyłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare linki mają o wiele większą moc niż nowo pozyskane. Pozycje strony mogą też skakać z innego powodu. Algorytm raz zlicza nieistniejące linki, a raz nie. Jak pragniesz uspokoić pozycję to skoncentruj się na pozyskiwaniu bardziej stabilnych odnośników. Wraz z jego wiekiem wzrasta jego moc. Tak, więc takie linki przekazują najwięcej mocy pozycjonowanej stronie. Odmienny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również tworzyć sporą liczbę odnośników, co powoduje ciągłe zmiany w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Ciekawe i polecane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości