Strona 1 z 1

Firma, która wykonana meble na zamówienie

: 18 maja 2016, 10:40
autor: annasowa90
Witajcie wszyscy. Poszukuje firmy, która jest w stanie wykonać meble wysokiej jakości na zamówienie. Nie interesują mnie wykonawcy, którzy umieją zmontować tylko prostą meblościankę. Pragnę otrzymać jakość mebli jak na tej witrynie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Od razu widać, że firma zna się na robocie i robi dobrej jakości meble. Ktoś posiada może namiary na podobnych fachowców?

podobne tematy:

Firma, która wykonana meble na zamówienie

: 18 maja 2016, 11:08
autor: henryk1965
A w Internecie nic nie ma? Nie jestem w stanie w uwierzyć, że w naszym kraju nie ma podobnych ekip stolarskich. Wystarczy odpowiednio poszukać. Możesz użyć szukanie zdjęciami. Wtedy będziesz widział od razu fotografie. Łatwiej znaleźć coś konkretnego.

podobne tematy:

Brygada stolarzy, która wykonana zabudowy meblowe na zamówienie

: 19 maja 2016, 11:10
autor: adriansola
Wystarczy, że dobrze poszperasz w wyszukiwarce internetowej. Takich przedsiębiorstw jest na pęczki. Powstały też specjalistyczne strony, które mają listy takiego rodzaju firm. Potrzeba odrobinę zachodu i znajdziesz interesującą Cię firmę. Tu masz nawet taki serwis internetowy: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie jest sporo firm, które oferują usługi stolarskie. Dużo z nich z pewnością wykonuje meble na wymiar.

podobne tematy: