Strona 1 z 1

Sprawdzony lekarz do dziecka w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 12:12
autor: mariusznowak
Dzień dobry, szukam lekarza w Zielonej Górze przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia w mojej opinii jest tam nieskuteczny. Dlatego potrzebuje dobrego pediatry, który szybko postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:

Dobry lekarz czterolatki z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 13:10
autor: krzysiekfila
Witaj. Miałem podobny problem co ty z córką. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. W Internecie odnalazłem taki portal www: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i podzwoniłem do paru pediatrów. Nie było problemu z umówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i grzecznie. Inne podejście do małego pacjenta. Najważniejsze, iż pediatra wiedział co podać i dziecko potem już mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie tylko przepisywanie leków.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

: 19 maja 2016, 11:46
autor: maxkolonko
Masz rację, u nas państwowo to tylko są w stanie recepty wypisywać. W kółko identyczne antybiotyki. A jak już jest coś poważniejszego to nie wiedzą co robić. Taka medycyna w naszym kraju panuje. A w gabinecie prywatnym to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: