Poszukuje dobrej firmy do wykonania dachu


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Poszukuje dobrej firmy do wykonania dachu

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:46

Cześć. Ostatnim czasem gadałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Nieco mnie nastraszył jeśli chodzi o brygady dekarskie. On szukał dekarzy bynajmniej rok czasu. Niewłaściwie wykonany dach to wg jego zdania ogromny problem a, następnie problemy z grzybem. Nie znam się na tym - tak, więc czy mogę poznać waszą opinię w tej materii.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Poszukuje rzetelnej firmy do położenia dachu

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:00

Cześć. To cię kolega nieźle nastraszył. Jeżeli chodzi o położenie dachówki to kwestia jest identyczna jak pozostałe prace budowlane w domu. Profesjonalni dekarze to brak problemów, mizerni dekarze to masa kłopotów. Poszukiwania sugeruję rozpocząć od takiego rodzaju stron: https://biozamrazarki.pl/?p=229 - tam masz ogłoszenia brygad dekarskich, które świadczą usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych dekarzy, którzy posiadają najwięcej pozytywnych komentarzy i rozpoczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Następnie zapraszasz najlepszych dekarzy na miejsce budowy. Robią kosztorys, a ty wertujesz oferty. Zawsze należy wziąć pod uwagę sposób rozmowy z fachowcem. Jeżeli nie mamy problemów z komunikacją to powinno się rozważyć taką ofertę. Unikajmy ludzi, którzy nie są w stanie odpowiedzieć na zadane pytania. Zazwyczaj nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Ciekawe i polecane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości