Czy warto zamawiać takiego rodzaju meble do firmy?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto zamawiać takiego rodzaju meble do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:47

Witam, przedsiębiorstwo się rozwija i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do większego biura. Ogólnie wiadomo, że takie lokale są praktycznie w stanie zbliżonym do surowego i trzeba je od początku urządzić. Stąd moje pytanie czy warto kupować takie meble: Obrazek - prezentują się bardzo dobrze na fotkach. Natomiast koszt ich kupna jest dość wygórowany i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś korzyść dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest istotny, ale czy meble wysokiej jakości aż tak podnoszą efektywność pracowników i skutkują na decyzję potencjalnych klientów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy warto kupować takie meble do firmy?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:55

Witaj, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wygląd firmy jest bardzo ważny, ale musi być zgodny z portfelem waszych klientów. Jeżeli współpracujecie z małymi podmiotami gospodarczymi to nadmierny luksus w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą tkwili w przekonaniu, że jesteście drogą firmą i będą poszukiwać usług u konkurencyjnych podmiotów gospodarczych. Ich zachowanie ma podstawy, dlatego że wydatki na takie zabudowy meblowe przeniesiecie na swoich kontrahentów. Natomiast jeśli współpracujecie z dużymi podmiotami gospodarczymi, gdzie ważny jest komfortowy wygląd biura, żeby was oceniali jako godnego współpracy partnera to oczywiście warto kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już pisałem. Wszystko zależy od grupy docelowej.

podobne tematy:


Wróć do „Ciekawe i polecane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości